Ranijeri: Stojim uz ekipu

Izvor: Sportski Žurnal, 05.Mar.2012, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ranijeri: Stojim uz ekipu

Trener Intera Klaudio Ranijeri izjavio je da veruje u ostanak na klupi nero–azura, uprkos katastrofalnoj seriji od šest utakmica bez pobede.

Poslednji u nizu očajnih rezultata Inter je zabeležio u nedelju uveče, kada je kod kuće remizirao 2:2 protiv Katanije. Nero–azuri sada imaju 11 bodova manje od trećeplasiranog Lacija i 16 manje od vodećeg Milana.
Ranijeri je zvanično dobio podršku presednika kluba Masima Moratija, ali italijanski mediji navode >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << da poznati biznismen polako gubi strpljenje.
Važno je da ekipa ne odustaje i da nastavi da se bori. Hvala Bogu, pa u svlačionici imam prave šampione koji umeju da reaguju u ovakvim situacijama. Znam da sam pod pritiskom, nema svrhe da zabadam glavu u pesak. Pravi trener uvek stoji uz svoju ekipu. Predsednik Morati je bio jasan, svi smo na istom zadatku – kazao je Ranijeri italijanskim medijima.
On je priznao da mu je žao zbog zvižduka i kritika navijača, ali da ekipa mora da prihvati trenutno raspoloženje javnosti:
Ne razmišljamo sada o tome da li možemo da se domognemo trećeg mesta. Važno je da sada ponovo počnemo da pobeđujemo. Dobro mi je u Interu, nadam se da ću ostati što duže. Mada, to je kao u braku, trener, kao i muž, uvek poslednji sazna da se nešto loše desilo.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.