Izvor: B92, 02.Dec.2023, 00:01

Fudbaleri Remsa nastavljaju trku sa vodećim timovima u prvenstvu Francuske.

Oni su kao domaćini u 13. kolu Lige 1 pobedili Strazbur sa 2:1 (2:0).

Sedmom pobedom zadržali su peto mesto, dok je Strazbur nastavio lošu seriju.

Ovo im je bio šesti poraz od starta sezone, i četvrti u poslednjih sedam kola, u kojim su osvojili samo tri boda.

Rems je sve rešio u prvom poluvremenu kada su uspeli da postignu oba gola.

Prvo je Marokanac Amir >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ričardson u desetom minutu doneo prednost domaćinu, da bi na 2:0 povisio Mohamed Darami u 42. minutu.

Uspeli su gosti da se probude i golom Kevina Gameira u 88. minutu iz penala smanje na 2:1 i finišu učine uzbudljivijim, ali nisu uspeli da stvore novu priliku, pa nije bilo ni promene rezultata.