Izvor: B92, 30.Jun.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ralf van staze 12 nedelja!
Posle obavljenih lekarskih pregleda ustanovljeno je da će nemački vozač Ralf Šumaher morati da pauzira 12 nedelja. Šumaher je imao udes na Velikoj nagradi SAD 20. juna, a pregledom je ustanovljeno da je polomio dva pršljena, kao i da ima mnogobrojne kontuzije.
Vozač Vilijamsa neće moći da vozi na trci u Francuskoj 4. jula, a njegov menadžer Vil Veber saopštio je da će sigurno morati da se oporavlja od osam do 12 nedelja.
Mladji brat Mihaela Šumahera izleteo je sa staze u Indijanapolisu, pri brzini od 330 kilometara na sat i udario u zaštitni zid.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












