Izvor: B92, 02.Jul.2002, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rakocevic putuje u SAD
Reprezentativac Jugoslavije Igor Rakocevic po svemu sudeci nastavice karijeru u NBA ligi.
Rakocevic je za B92 potvrdio da 7.jula putuje u SAD, u Minesotu gde ce o nastavku karijeri pregovarati sa vodstvom Timbervulfsa:
"Idem u Minesotu, gde cu odraditi nekoliko treninga i dogovoriti se o tome sta ce biti sa mojim pravima, koje od drafta 2000.godine drzi Minesota. Opcije su da zaigram ove sezone u Minesoti, a postoji mogucnost da me trejduju u jedan drugi klub koji bi me preuzeo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u nastupajucoj sezoni".
Igor dodaje, da u slucaju da ne postigne dogovor sa nekim klubom u NBA ligi, karijeru najverovatnije nastavlja u ekipi Buducnosti:
"Meni je tamo lepo, ljudi su korektni prema meni i to je dobar klub", rekao je Rakocevic za B92.










