Izvor: FudbalSrbija.net, 10.Feb.2015, 20:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rajović i Krasić u Inđiji

10.02.2015.fkiinđija.com
Nakon Miloša Milinovića i Saše Tomanovića redovi Inđije osveženi  su još  sa dva vredna pojačanja.
Novi članovi prvoligaša iz sremske ravnice postali su Marko Rajović (27) i Marko Krasić(30).
Rajović je došao u Inđiju iz redova Radnika iz Surdulice.
Igra na poziciju levog bočnog igrača. Nakon odlaska Miloša Radivojevića u Voždovac ostalo je upražnjeno mesto kraj leve aut linije.
Nisu gubili mnogo vremena članovi stručnog štaba. Odmah su pronašli adekvatno rešenje.
Ako je suditi prema onome što je viđeno u dosadašnjim nastupima pronađena je odgovarajuća zamena.
Marko Krasić dolazi iz inostranstva. Dve godine nastupao je u Indoneziji a poslednju polusezonu proveo je u redovima Sitizena iz Hong Konga.
Pre odlaska na Daleki Istok branio je boje čačanskog Borca i Metalca iz Gornjeg Milanovca.
Radi se o iskusnom veznom igraču koji bi trebalo, uz Nikolu Rnića, da bude okosnica igre na sredini terena.

Nastavak na FudbalSrbija.net...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FudbalSrbija.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FudbalSrbija.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.