Rajo i Viljareal sve rešili za minut

Izvor: B92, 24.Sep.2023, 18:39

Fudbaleri Rajo Valjekana i Viljareala odigrali su nerešeno 1:1 u meču 6. kola La Lige u pregrađu Madrida.

Novi gol ove sezone postigao je norveški napadač Aleksander Sorlot.

To je napadaču "Žute podmornice" bio četvrti gol ove sezone i trenutno su na listi strelaca od njega bolji samo Levandovski i Belingem.

Sorlot je pogodio "metu" u 15. minutu meča, ali samo minut kasnije Kike Peres je doneo poravnanje, ispostavilo se, postavio i konačan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rezultata mada je meč i u nastavku bio dinamičan i vrdan pažnje.

Gosti su od 77. minuta morali da igraju sa desetoricom zbog drugog žutog kartona Alberta Morena, a morali su u drugom delu meča i bez Baene i Đerarda Morena, koji su zbog povreda odustali.

Na kraju, posle svega viđenog, podela bodova je došla kao najrealniji ishod.

Viljareal ostaje na dve pobede ove sezone, trenutno je deseti na tabeli, dok je Rajo održao visok plasman - šesti je sa učinkom od tri pobede, jednim remijem i dva poraza.