Rajković i Nastasić požuteli – Radonjić sa klupe posmatrao poraz Majorke u nadoknadi

Izvor: B92, 18.Feb.2024, 21:58

Rajković i Nastasić "požuteli" – Radonjić sa klupe posmatrao poraz Majorke u nadoknadi

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su u gostima Majorku sa 2:1, u meču 25. kola španske Primere.

Povela je Majorka golom Antonija Sančesa u četvrtom minutu, da bi Sosijedad izjednačio pogotkom Takefuša Kuba u 38. minutu.

Pobedu Sosijedadu doneo je Mikel Merino golom u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Majorka je od trećeg minuta nadoknade prvog poluvremena igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Antonio Railjo. Duboko u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nadoknadi drugog isključen je i Van Der Hejden koji i nije bio na terenu.

Za Majorku su svih 90 minuta odigrali Predrag Rajković i Matija Nastasić koji su dobili po žuti karton, dok je Nemanja Radonjić meč gledao sa klupe.

Sosijedad je šesti na tabeli sa 40 poena, a Majorka je na 16. mestu sa 23 boda.

U narednom kolu, Sosijedad će dočekati Viljareal, dok će Majorka gostovati Alavesu.