Izvor: Vesti-online.com, 25.Mar.2010, 19:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rajkard preuzima Australiju posle SP
Holandski trener Frank Rajkard preuzeće fudbalsku reprezentaciju Australije posle Svetskog prvenstva u Južnoj Africi, prenose australijski mediji.
Prema navodima tamošnjih listova, čelnici Fudbalskog saveza Australije već su stupili u kontakt sa Rajkardom, koji je trenutno strateg Galatasaraja.
Sadašnji selektor "kengura" Pim Verbek najavio je povlačenje posle Mundijala u Južnoj Africi.
Ukoliko postane novi selektor, Rajkard će biti četvrti >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Holanđanin na klupi Australije, posle Roba Bana, Gusa Hidinka i upravo Pima Verbeka.
Frank Rajkard je u dosadašnjoj trenerskoj karijeri predvodio Spartu iz Roterdama, Barselonu, sa kojom je bio prvak Evrope 2006, i selekciju Holandije.
Australija se na Svetskom prvenstvu nalazi u grupi D sa selekcijama Nemačke, Srbije i Gane.
Nastavak na Vesti-online.com...










