Rajkard preuzima Australiju posle SP

Izvor: Vesti-online.com, 25.Mar.2010, 19:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rajkard preuzima Australiju posle SP

Holandski trener Frank Rajkard preuzeće fudbalsku reprezentaciju Australije posle Svetskog prvenstva u Južnoj Africi, prenose australijski mediji.

Prema navodima tamošnjih listova, čelnici Fudbalskog saveza Australije već su stupili u kontakt sa Rajkardom, koji je trenutno strateg Galatasaraja.

Sadašnji selektor "kengura" Pim Verbek najavio je povlačenje posle Mundijala u Južnoj Africi.

Ukoliko postane novi selektor, Rajkard će biti četvrti >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Holanđanin na klupi Australije, posle Roba Bana, Gusa Hidinka i upravo Pima Verbeka.

Frank Rajkard je u dosadašnjoj trenerskoj karijeri predvodio Spartu iz Roterdama, Barselonu, sa kojom je bio prvak Evrope 2006, i selekciju Holandije.

Australija se na Svetskom prvenstvu nalazi u grupi D sa selekcijama Nemačke, Srbije i Gane.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.