Rafa:Slogan koji prisvajaju svi!

Izvor: B92, 24.Apr.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rafa:"Slogan koji prisvajaju svi!"



Trener Liverpula Rafa Benitez je, povodom spekulacija medija o dolasku Fernanda Toresa u engleski klub, izjavio da je to trenutno nevažno u odnosu na utakmicu Lige šampiona koja ga očekuje. Španski fudbaler je viđen sa natpisom "You'll Never Walk Alone", jednim od slogana navijača Liverpula.

Benitez je takav događaj prokomentarisao uz smeh kao nevažan, ali je i dodao: ”Mislim da je ovaj slogan poznat celom svetu. 23-godišnji napadač je u sferi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mog interesovanja, ali kao jedan od 135 igrača na svetu koje bih doveo u tim”.

Rafa Benitez je svestan jačine protivnika, kao i velike želje da osvoji najprestižnije fudbalsko takmičenje.

"Iako će razmišljati o trofejima, oni (Čelsi) znaju šta je Liga šampiona i biće izuzetno koncentrisani u sredu”, rekao je Benitez.

Polufinale između dva engleska prvoligaša igra se u sredu s početkom od 20 časova i 45 minuta, uz direktan prenos na TVB92.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.