Rafa Benites čuva Maskerana

Izvor: B92, 10.Jun.2009, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rafa Benites čuva Maskerana

Trener Liverpula Rafael Benites rekao je da ne želi da proda fudbalera Havijera Maskerana i najavio da će moguća ponuda španske Barselone biti odbijena.

"Maskerano je neprocenjiv. On mnogo znači Liverpulu i Barselona to ne može da plati. Ne želimo da ga prodamo, a i sam Havijer je veoma srećan u klubu. Razgovarao sam sa njim prošle nedelje i on mi je potvrdio da je zadovoljan svojim statusom u klubu", rekao je Benites.

Međutim, agent argentinskog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << fudbalera Volter Tamer rekao je da je 25-godišnji igrač spreman da pregovara sa čelnicima Barselone.

"Volter me je obavestio da su dva velika kluba zainteresovana za Maskerana, ali rekao sam da je njegov klijent srećan ovde i da nije na prodaju. Iznenadio sam se kada sam pročitao njegovu izjavu", dodao je Benites.

Španski trener poručio je zainteresovanim klubovima da ne šalju ponude za Maskerana.

"Maskerano ima dugogodišnji ugovor sa Liverpulom i klubovi ne moraju da šalju ponude. Mogu da ponude 40 miliona funti, čak i 50, ali mi jednostavno ne želimo da ga prodamo", ponovio je on.

Maskerano je u karijeri nastupao za River Platu, Korintijans i Vest Hem, iz koga je 2007. godine prešao u Liverpul. On je do sada za ’crvene’ odigrao 79 utakmica i postigao jedan gol.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.