Izvor: Blic, 09.Mar.2014, 23:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radović doneo bod Legiji
Fudbaleri Legije odigrali su 1:1 sa Slaskom u Vroclavu u 25. kolu Ekstraklase, a najzaslužniji za bod šampiona Poljske bio je Miroslav Radović.
Domaćin je poveo golom Marka Paiksaa iz penala u 67. minutu, ali je Legija došla do izjednačenja pogotkom Radovića u 83. minutu.
Srpski vezista je odigrao celu utakmicu i bio najbolji na terenu. Poigravao se sa odbranom domaćina, a mogao je da zatrese mrežu protivnika još bar dva puta.
Radović je protiv Slaska >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << postigao već svoj osmi gol ove sezone, a drugi za manje od mesec dana, pošto je prethodno bio strelac u trijumfu nad Gornjikom sa 3:0.
Legija je posle remija povećala svoju prednost na čelu tabele, pošto je njen glavni rival Visla iz Krakova poražena od Ruha na svom terenu. Aktuelni šampion drži prvu poziciju sa 50 bodova, po šest više od Visle i Ruha.
U narednom kolu, sledeće nedelje od 18 časova, Legija u derbiju šampionata dočekuje Vislu.
Najčitanije SADA:
Radović doneo bod Legiji
Izvor: Dzungla.org, 09.Mar.2014
Fudbaleri Legije odigrali su 1:1 sa Slaskom u Vroclavu u 25. kolu Ekstraklase, a najzaslužniji za bod šampiona Poljske bio je Miroslav Radović.. OpširnijeBlic










