Radovanović odveo Kjevo dalje

Izvor: B92, 18.Avg.2013, 12:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radovanović odveo Kjevo dalje

Srpski reprezentativac Ivan Radovanović bio je najbolji pojedinac meča Kjeva i Empolija koji su domaći u okviru drugog kola Kupa Italije dobili sa 2:0.

Radovanović je u 15. minutu odličnim udarcem matirao odbranu i golmana nekadašnjeg člana Serije A, a samo nekoliko trenutaka kasnije mogao je još jednom da se proslavi.

U 23. minutu se ipak ponovo radovao, ali zbog pogotka Teroa sa bele tačke, kojim je Kjevo stekao lepu prednost koju nije ispuštao do kraja.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Radovanović je očito održao sjajnu formu koja je viđena i u dresu ’orlova’ kada je u dva navrata svojim ’projektilima’ sa distance mogao da savlada Kolumbijce.

Kjevo se plasirao u šesnaestinu finala Kupa a najveće zasluge pripadaju srčanom srpskom borcu koji je od silne želje da predvodi ’leteće magarce’ do još nekog gola u drugom poluvremenu zaradio i javnu opomenu. Dolazak u Kjevo možda je iznenadio neke, ali je Radovanović, čini se, tačno znao šta radi i nema nikakve dileme da će naredne sezone predstavljati veliko pojačanje tima iz Verone.

Kjevo u prvom kolu Serije A gostuje Parmi, a taj meč na programu je 25. avgusta od 20.45.

U drugom kolu Kupa Italije nije bilo većih iznenađenja, a u subotu su plasman dalje pored Kjeva izborili Sijena, Specija, Trapani, Peskara, Ređina, Verona, Avelino, Bolonja, Sampdorija, Frozinone, Parma, Vareze i Sasuolo.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.