Radoš Bajić ima kovid, leči se u KBC Bežanijska kosa

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Dec.2020, 14:15

Radoš Bajić ima kovid, leči se u KBC Bežanijska kosa

Glumac i producent Radoš Bajić, pozitivan je na virus kovid 19 i trenutno se nalazi na lečenju u KBC Bežanijska kosa.

"Uprkos poštovanju preporuka struke i merama predostrožnosti koje sam sprovodio, podmukli i nezvani Covid gost se nije obazirao - i nije me mimoišao", saopštio je glumac.

On napominje da je bio u izolaciji osam dana, a već šest dana je u bolnici.

"Zadivljen sam borbom naših zdravstvenih radnika za zdravlje i život svakog čoveka >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << i pacijenta… Sve prijatelje, familiju, kolege, saradnike, poslovne partnere, medije i ljude koji prate moj rad obaveštavam da se osećam dobro i zahvaljujem im na brizi", piše Bajić.

Glumac je naglasio da je u "rukama sam stručnog medicinskog osoblja i vrhunskih lekara KBC Bežanijska kosa - požrtvovanih i posvećenih svakom pacijentu".

"Njima beskrajno hvala, a vama pozdravi - do nekog lepšeg i veselijeg susreta”, zaključio je Bajić.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.