Radonjić igrao u finišu, Marsej kod kuće izgubio od Nima

Izvor: B92, 16.Jan.2021, 21:54

Fudbaleri Marseja poraženi su na svom terenu od ekipe Nima, 1:2 (0:0) u utakmici 20. kola Lige 1.

Bio je to četvrti poraz u sezoni ekipe sa "Velodroma" posle čega se nalaze na šestom mestu sa 32 osvojena boda.

U timu Marseja u finišu susreta, tačnije od 66. minuta, igrao je reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić, koji je zamenio iskusnog Dimitrija Pajea.

Treba reći da je Marsej u 35. minutu propustio priliku da povede.

Sofijan Alakuš je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igrao rukom, sudija je dosudio penal, ali je iskusnu Florijan Tovan bio neprecizan, loptu je poslaom kraj leve stative.

Musa Kone je pogodio stativu u 45. minutu i Marsej je imao sreće, ali ne zadugo.

Gosti su u rasponu od tri minuta preko Šveđanina Niklasa Elijasona postigli dva gola i tako došli do lepe prednosti.

Pokušao je Marsej da se vrati u meč, Andre Viljaš Boaš je izvršio trostruku izmenu u tom 66. minutu, ali uspeli su da dođu samo do jednog gola.

Prilično kasno, u 85. minutu kada je Benedeto bio precizan sa ivice kaznenog prostora.

U narednom kolu Marsej 20. januara dočekuje Lens, dok Nim 24. januara igra sa Lorijenom.