Radonjić: Nismo imali sreće!

Izvor: Vesti-online.com, 04.Jul.2013, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radonjić: Nismo imali sreće!

Trener košaraša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da današnji žreb za grupnu fazu Evrolige nije bilo naklonjen njegovoj ekipi, ali da će se borbeno suprotstaviti svim ekipama.

Borbeno protiv svih rivala: Dejan Radonjić  

Žrebom u Barseloni, danas je određeno da će se Crvena zvezda u predstojećoj sezoni u Evroligi >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << takmičiti u Grupi D sa Panatinaikosom, Makabijem, Laboralom, Lokomotivom iz Kubanja i ekipom iz kvalifikacija.

"Velika je stvar što se Crvena zvezda posle 14 godina našla u društvu velikih ekipa i što će učestvovati u najjačoj konkurenciji evropskih timova. Izvukli smo jake protivnike i mislim da nam žreb nije bio naklonjen. Detaljniju analizu rivala moći ćemo kasnije da uradimo jer se ekipe još formiraju", rekao je Radonjić za klupski sajt.

 

Pobednik kvalifikacionog turnira, od 1. do 4. oktobra će izboriti poslednje mesto u grupnoj fazi takmičenja u Evroligi.

 

Na turniru će igrati Vareze - Oldenburg, Lijetuvos Ritas - Riga, Nimburk - Banvit i Himki - Ostende.

"Naša obaveza je da vredno radimo, da se što bolje pripremimo za sve izazove koji nam slede i da se sa velikom borbenošću suprotstavimo svim ekipama protiv kojih budemo igrali", rekao je Radonjić.

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.