Radoja i Selta uzeli bod Atletiku, neverovatan gol Ernandeza na Kalderonu

Izvor: Blic, 20.Sep.2014, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri madridskog Atletika i Selte remizirali su sa 2:2 u 4. kolu Primere, a meč je obeležio spektakularni gol Ernandeza u 19. minutu.

Tada je Planas uputio dubinsku loptu u šesnaesterac, a inspirisani Ernandez je petom iz okreta prosledio u mrežu, pored šokiranog Moje. Do kraja poluvremena, Miranda i Godin su doneli domaćoj ekipi preokret posle prekida, ali to nije bilo dovoljno.  Nolito je u 53. minutu doneo bod Selti iz penala, a ceo meč za ovu ekipu odigrao je Nemanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Radoja, bivši fudbaler Vojvodine.

Granada i dalje ne zna za poraz, a zabeležila je drugu pobedu, i to protiv Atletik Bilbaa. Posle poraza od Barse (2:0) i remija sa Šahtjorom (0:0), Atletik na trećem uzastopnom meču nije postigao gol, a ekipi je presudio Kordoba u 39. minutu, iskoristivši kiks na sredini terena za kontru.