Izvor: OkRadio.rs, 25.Mar.2013, 10:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radnik na putu za Prvu ligu
Fudbaleri Radnika iz Surdulice savlkadali su u derbiju 17. kola Srpske lige “Istok” ekipu Moravca Oriona u Mrštanu, rezultatom 2:0 i ostali u trci za prvo mesto i plasman u Prvu ligu. Gosti iz Surdulice, predvođeni trenerom Cvijetinom Blagojevićem, stigli su do pobede zahvaljujući, pre svega, što su bili psihološki stabilniji od domaćina, koji je u pojedinim trenucima iskazivao previše nervoze. Radnik je poveo golom Đurđevića nakon prodora Stavrića po levoj strani i idealno ubačene lopte pred golom Mitrovića. Prelomni trenutak na utakmici je isključenje iskusnog Cekića, zbog dva žuta kartona, od strane sudije Denija Đorđevića iz Paraćina.
Najubedljiv trijumf Pobede u prvenstvu
Izvor: KGsport.info, 25.Mar.2013
Fudbaleri beloševačke Pobede savladali su Bane iz Raške sa 3:1, u utakmici 17. kola Srpske lige “Zapad“.. Utakmica je počela minutom ćutanja za prerano preminulog sekretara Pobede Zorana Markovića. Izuzetno dobro poluvreme odigrala je Pobeda. Stvorene su lepe i brojne šanse.. Nikolić u 15,...







