Izvor: B92, 26.Nov.2003, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radmanović za B92:"Konačno sam dobio minutažu"

Vladimir Radmanović nije putovao sa reprezentacijom na EP u Švedskoj, jer je želeo da individualno radi celog leta.

Tri meseca kasnije pokazalo se da je taj rad imao smisla - Radmanović je ostvario veliki napredak u odnosu na prošlu sezonu, i postao jedan od lidera Sijetl Supersoniksa.

Kakvi su njegovi utisci posle mesec dana nove sezone pročitajte u ekskluzivnom intervjuu za B92 - koji možete pročitati OVDE.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.