Izvor: B92, 30.Sep.2011, 17:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rad se vraća na Banjicu
Fudbaleri Rada dočekaće u subotu svom stadionu ekipu Hajduka. Posle igranja na stadionu Obilića, Uprava je odlučila da se Rad vrati na Banjicu.
"Vidim da se provlači konotacija da je taj meč za nas biti ili ne biti. Nije nam potrebna ta vrsta pritiska i sve ću učiniti da ga zbacim sa leđa igrača. Nekad nije sve u našim rukama. Verujem da ćemo konačno prekinuti seriju loših rezultata", rekao je prvi čovek Rada Ranko Stojić..
Vračar je završena priča - Rad se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vraća na Banjicu.
"Bilo nam je lepo na stadionu Obilića ali kao da je taj objekat začaran za nas. Poštovali smo reč navijača, oni su izrazili želju da se vratimo na naš stadion i mi smo to sa zadovoljstvom prihvatili. Ostale su još male nedoumice, ali Hajduk ćemo, najverovatnije ugostiti na Banjici".
Na teren će konačno najjači tim.
"Danilović je sve bolje, oporavlja se od povrede. Luku je mučila temperatura, verujem da će i on biti u stroju".
Izvesno je da će i u nedelju Stojić sastaviti ekipu, a na klupi kao trener, sedeti Milan Bosanac.
"Učinićemo sve da naš budući šef struke, donese plus na svim poljima. U narednim danima skinućemo i to pitanje sa dnevnog reda", najavio je Ranko Stojić.

















