Račić asistent, remi Valensije i Betisa

Izvor: B92, 18.Apr.2021, 20:40

Fudbaleri Betisa i Valensije odigrali su večeras u Sevilji nerešeno 2:2, u meču 33. kola španske Primere.

Domaći tim je poveo golom Nabila Fekira u 12. minutu, da bi u 22. minutu Gonsalo Gedeš doneo izjednačenje Valensiji, na asistenciju srpskog fudbalera Uroša Račića.

Serhio Kanales je u 42. minutu ponovo doveo u vođstvo ekipu Betisa, ali je Karlos Soler u 61. minutu golom sa penala doneo bod gostima.

Račić je za Valensiju igrao do 82. minuta.
Na tabeli Primere Betis je peti sa 48 bodova, a Valensija je na 14. mestu sa 35 bodova.

Kadis i Selta odigrali su večeras nerešeno 0:0.

Za ekipu Kadisa do 68. minuta igrao je srpski igrač Filip Malbašić.