RPL: Terek slavio u Jekaterinburgu

Izvor: Sportal.rs, 29.Avg.2014, 21:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RPL: Terek slavio u Jekaterinburgu

Terek je dobroj formi, a to je osetila i ekipa Urala. U meču 6. kola ruske Premijer lige, momci iz Čečenije su slavili na stadionu u Jekaterinburgu - 1:0.  Jedini gol, vredan trećeg uzastopnog trijumfa, delo je Olega Ivanova.

Nekoliko šansi nisu iskoristili igrači gostiju u prvom poluvremenu, tražili su i penal zbog napucane lopte u ruku jednog fudbalera Urala, ali su ipak uspeli u drugom delu meča da dođu do pobede. Prethodno su dve odlične šanse propustili fudbaleri >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << Urala. Ivanov je sa nekih 15 metara hirurški precizno pogodio ugao gola Zabolotnjija u 68. minutu.

RPL, 6. kolo:

Petak:

Ural - Terek 0:1

(Ivanov 68)

Subota:

Mordovija - Torpedo 12h

Amkar - Spartak 15h

Arsenal - Kubanj 18

Nedelja:

CSKA - Rostov 11.30h

Rubin - Ufa 16h

Krasnodar - Dinamo 18.15h

(Ilustracija: Beta/AP)

Nastavak na Sportal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.