RPL: Rubin deklasirao Lomićevu Mordoviju

Izvor: Sportal.rs, 20.Okt.2014, 19:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ufa i Torpedo su podelili bodove (1:1), dok je Rubin deklasirao Mordoviju rezultatom 5:0 u poslednjem meču 10. kola Premijer lige Rusije.

Ufra je stigla do vođstva sredinom prvog dela igre. U nastavku kao i tokom drugog poluvremena domaćini se odolevali pokušajima gostiju da stignu bar do egala. Bilo je potrebno da izdrže najmanje još četiri minuta, do isteka 90, ali Moskovljani u 86. minutu postižu pogodak, pa su se kući vratili sa jednim bodom.

Posle >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << prvih 45 minuta igre u Kazanju domaći tim vodio je sa 1:0, isti rezultat bio je na snazi do 70. minuta utakmice. Tada su igrači Rubina ubacili u brzinu. Prvo su Kumanikov i Karadeniz za devet minuta rešili pitanje pobednika (3:0), a potom su za dva minuta, od 83. do 85. sa dva nova gola potpuno deklasirali goste.

Marko Lomić je u ekipi Mordovije odigrao ceo meč.