Izvor: HotSport.rs, 25.Feb.2024, 00:49

ROMERO ODUZEO SLAVU ATLETIKU: Madriđani nisu uspeli da savladaju ubedljivo poslednju ekipu

Atletiko se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 52 boda. Fudbaleri Atletiko Madrida odigrali su nerešeno (2:2) na gostujućem terenu protiv ekipe Almerije u 26. kolu Primere.  Anhel Korea postigao je vodeći gol za Atletiko u drugom minutu meča, a izjednačio je Luka Romero u 27. minutu. Rodrigo de Paul je u 57. minutu ... Read more
The post ROMERO ODUZEO SLAVU ATLETIKU: Madriđani nisu uspeli da savladaju ubedljivo poslednju ekipu appeared first on Sportske vesti - HotSport.