Izvor: B92, 25.Maj.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RG: Vemić, Pašanski u glavnom žrebu
Boris Pašanski i Dušan Vemić plasirali su se u glavni žreb Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu. Pašanski je, posle velike borbe, savladao Portugalca Žila sa 2:1, po setovima 6:4, 4:6, 6:3, dok je Vemić bio bolji od Urugvajca Kuevasa sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4.
Njih dvojica će protivnike u prvom kolu turnira, koji počinje u nedelju, saznati večeras kada će dodatnim žrebom biti popunjena prazna mesta u 'kosturu turnira'.
Nakon ulaska Vemića >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i Pašanskog u glavni žreb, Srbija će imati sedam predstavnika na Rolan Garosu. U muškom singlu igraće, Đoković, Tipsarević, Vemić i Pašanski, u muškom dublu Nenad Zimonjić, dok će se u ženskom singlu takmičiti Jelena Janković i Ana Ivanović.












