REMI U ULSANU: Ljajić pogodio za prednost, sudija poklonio penal Koreji, pa Dmitrović spasavao Srbiju (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 14.Nov.2017, 15:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je protiv Južne Koreje 1:1 (0:0) u prijateljskom meču u Ulsanu na kraju uspešne 2017. godinu Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je protiv Južne Koreje 1:1 (0:0) u prijateljskom meču u Ulsanu na kraju uspešne 2017. godinu.Srbija je u 59. minutu povela golom Adema Ljajića na odličnu asistenciju Sergeja Milinković-Savića, a samo dva minuta kasnije izjednačio je Dža-Čeol Ko iz sumnjivog penala posle duela sa Jagošem >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << Vukovićem.Pročitajte još: KRAJ: Južna Koreja - Srbija 1:1Nakon trijumfa nad Kinom (2:0) u petak "orlovi" su uspešno okončali azijsku turneju, odigravši sasvim solidno protiv učesnika Mundijala u Rusiji i ekipe koja je pre nekoliko dana nadigrala Kolumbiju (2:1), a bolji rezultat sprečio je kineski sudija Ma Ning odlukom da dosudi penal za domaćina.Kapiten reprezentacije Srbije Branislav odigrao je 100. meč za državni tim i postao tek treći kome je to pošlo za rukom posle Sava Miloševića i Dejana Stankovića, a sa još četiri nastupa postaće rekorder.Pročitajte još: Sve podređeno MundijaluPriliku da debituju dobili su golman Marko Dmitrović koji se istakao sa nekoliko odličnih odbrana, posebno u finišu, kao i Nemanja Radonjić i Nikola Aksentijević.