Izvor: HotSport.rs, 27.Avg.2023, 23:34

REMI ČUKARIČKOG I RADNIKA NA BANOVOM BRDU: Bez mnogo prilika, podela bodova realan ishod!

Nismo videli mnogo prilika. Čukarički je odigrao nerešeno protiv Radnika na Banovom brdu, u meču koji nije bio preterano zanimljiv – 0:0. Najbolju priliku Brđani su imali preko Docića iz slobodnog udarca u prvom poluvremenu, ali je tada odlično intervenisao Hajdarević, dok su gosti jedinu šansu imali u 78. minutu, kad je Samurović odbranio udarac ... Read more
The post REMI ČUKARIČKOG I RADNIKA NA BANOVOM BRDU: Bez mnogo prilika, podela bodova realan ishod! appeared first on Sportske vesti - HotSport.