REAL ŠTUCNUO NA GOSTOVANJU: Uzeli su samo bod i pored ranog vođstva

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Feb.2024, 17:56

REAL "ŠTUCNUO" NA GOSTOVANJU: Uzeli su samo bod i pored ranog vođstva

Duel 25. kola.

Fudbaleri Rajo Valjekana uspeli su da osvoje bod na svom terenu protiv Real Madridu pred u 25. kolu španske lige. Konačan rezultat je bio 1:1.

Meč je započeo brzim golom Reala. Mrežu je zatresao Hoselu već u trećem minutu na asistenciju FEderika Valverdea. Sudije su morale da pregledaju snimak, pa su utvrdile da je gol bio regularan.

Već u 26. minutu dosuđen je penal za domaće. Sa bele tačke mrežu je tresao Raul de Tomas, pošto >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je intervencija golmana Andreja Lunina bila veoma loša.

Najbolju šansu za goste do odlaska na odmor imao je Valverde, kome se isprečila stative u 36. minutu.

Do kraja susreta viđen je i crveni karton, koji je dobio Dani Kravahal zbog "laktanja" u petom minutu nadokande.

Real će u narednom kolu dočekati Sevilju, dok će Rajo Valjekano gostovati Đironi.