Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Apr.2022, 16:45
RAŽNATOVIĆ POTVRDIO: Nikola Jović se prijavio za draft
Predviđa mu se visoka pozicija.
Jedan od najtalentovanijih igrača na svojoj poziciji i uopšte Nikola Jović iz Mega Basketa odlučio je da se prijavi za ovogodišnji draft.
Ovu vest je za američki ESPN potvrdio i njegov menadžer Miško Ražanatović. Nikola Jović ove sezone u redovima Mege prosečno postiže 11,8 poena po meču u ABA ligi.
Joviću se predviđa visoka pozicija na draftu koji se doržava 23. aprila u Bruklinu, a talentovanog igrača iz Mege mnogi porede sa Danilpom Galinarijem i Denijem Avdijom.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













