Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Nov.2018, 07:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RAZMIŠLJA O KRAJU: Rafael van der Vart blizu penzionisanja
Holanđanin ove sezone igra za danski Esbjerg.
Radal van der Vart najverovatnije se sprema da okači kopačke o klin, pošto Holanđanin tvrdi da se oseća kao da mu je ovo poslednja sezona igranja fudbala, a provodi je u Danskom Esbjergu. Nekadašnji fudbaler Real Madrida već se pomirio sa činjenicom da je njegovo vreme prošlo.
Fudbaler člana La Lige doživeo moždani udar (FOTO)
BIO JE ŠAMPION SVETA I ZVEZDA JUVENTUSA: Zbog dilova sa MAFIJOM sada mora >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na ROBIJU (FOTO)
Igraću još ove sezone i mislim da ću tada prestati. U redu je za mene to što više nisam na vrhunskom nivou. To sam već prihvatio jer znam da je to vreme došlo. Sve dok me telo bude služilo radiću ovo u čemu sam dobar, ali osećaj mi govori da je ovo moja poslednja sezona - rekao je Van der Vart
HAOS U PREMIJER LIGI: Menadžer pogođen u glavu, golman dobio pesnicu, a dan kasnije usledilo je i HAPŠENJE (VIDEO)
Holanđanin još uvek nije isplanirao čime će se baviti po završetku karijere, ali razmišlja da radi kao stručni konsultant jedne holandske televizije. Van der Vart je karijeru počeo u Ajaksu, a osim za Kopljanike i Real, igrao je i za Hamburger, Totenhem, Betis i Mitjiland.
Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.
Nastavak na SrbijaDanas.com...










