Izvor: HotSport.rs, 23.Feb.2024, 21:18

RADNIČKI SLAVIO NA ‘KROVU’: IMT u opasnoj zoni!

Bitna pobeda za goste. IMT je danas na ‘krovu’ dočekao ekipu niškog Radničkog u okviru 22. kola Superlige Srbije. Bio je ovo duel dveju ekipa iz donjeg doma Superlige, pa su im bodovi bili izuzetno bitni. Pobedu su odneli gosti, na kraju veoma ubedljivo, 0:3. Mrežu domaćina je ‘načeo’ Vanja Ilić u 44. minutu susreta, ... Read more
The post RADNIČKI SLAVIO NA ‘KROVU’: IMT u opasnoj zoni! appeared first on Sportske vesti - HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

SRBIJI MINIMALNA PREDNOST NA POLUVREMENU: Finska živi od šuta za tri!

Izvor: HotSport.rs, 23.Feb.2024

Egal za sada. U okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, košarkaška reprezentacija Srbije je u Pioniru dočekala selekciju Finske. Utakmicu su naši momci počeli izuzetno loše. Izuzetv dalekometne trojke Marka Gudurića, gotovo ništa nisu pokazali u prva četiri minuta susreta. Sve to pratila...

NI „D“ OD DERBIJA KOLA: Crvena zvezda rutinski pregazila ekipu Čukaričkog! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 24.Feb.2024, 18:54

Nije se dovodilo u pitanje ko će slaviti u ovom susretu Fudbaleri Crvene zvezde su na svom terenu protiv žilave ekipe Čukaričkog u okviru meča 22. kola Mozzart Bet Superlige upisali veoma značajnu pobedu rezultatom 3:0. Već na samom startu meča gosti za Banovog brda su skrivili penal, koji je...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.