Puača: Nagrađeni smo golom u poslednjem minutu

Izvor: B92, 26.Apr.2023, 23:38

Fudbaleri Voždovca pobedili su kao gosti Novi Pazar rezultatom 0:1 (0:0), u utakmici 32. kola Superlige Srbije.

Trener Voždovca Nikola Puača izjavio je posle pobede nad Novim Pazarom da je njegova ekipa prikazala dobru igru, naročito u prvom poluvremenu.

"Bili su veoma teški uslovi za igru, ali i pored toga smo prikazali dobru igru, naročito u prvom poluvremenu", izjavio je Puača, a preneo klub.

"Falilo nam je malo direktnosti, imao je i Novi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Pazar svoje šanse, ali nagrađeni smo golom u poslednjem minutu za sve što smo danas prikazali. Ova pobeda je za Predraga Medića", dodao je Puača.

Voždovac je na sedmom mestu na tabeli sa 45 bodova, i u narednom kolu će gostovati Vojvodini.