Izvor: TV Avala, 11.Jun.2010, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prvi put pod imenom Srbija
Reprezentativci Srbije Dejan Stanković i Marko Pantelić izjavili su danas da je susret sa Ganom "malo finale" i da utakmicu sa tom ekipom, koju izuzetno poštuju, dočekuju sa pozitivnom tremom i izbog toga što prvi put na Mundijalu nastupaju pod imenom Srbija.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Avala. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Avala. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







