
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Dec.2020, 22:56
Prvenac Pereza na trci Formule 1
Vozač Rejsing Pointa Meksikanac Serhio Perez ostvario je prvu pobedu u karijeri, pošto je večeras trijumfovao na trci za Veliku nagradu Sakira u Formuli 1 na stazi u Bahreinu.
Drugo mesto zauzeo je Esteban Okon u Renou, koji se tako prvi put u karijeri našao na pobedničkom postolju, dok je na trećem mestu završio drugi vozač Rejsing Pointa Lens Strol.
Iza njih su se plasirali Karlos Sains junior iz Meklarena i Danijel Rikardo u drugom Renou.
Bodove >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << su još osvojili vozač Red Bula Aleksandar Albon, Danil Kvajt u bolidu Alfa Taurija, zatim tandem Mercesedesa Valteri Botas i Džordž Rasel, koji je menjao šampiona Luisa Hamiltona koji ima korona virus, kao i Lando Noris iz Meklarena.
Ovogodišnji šampionat Formule 1 završava se narednog vikenda trkom za Veliku nagradu Abu Dabija.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Prvi trijumf Pereza na trci Formule 1
Izvor: Nezavisne Novine, 07.Dec.2020, 09:13
Vozač Rejsing Pointa Meksikanac Serhio Perez ostvario je prvu pobjedu u karijeri, pošto je u nedjelju trijumfovao na trci za Veliku nagradu Sakira u Formuli 1 na stazi u Bahreinu.