Izvor: B92, 02.Avg.2020, 20:28
Prvak u šamaranju dominira u još jednom sportu VIDEO
Rus Vasilij Kamotski debitovao je u novom sportu.
On je već godinama najbolji u šamaranju, nesvakidašnjem sportu koji je sve popularniji u svetu – protivnici se naizmenično šamaraju, a pobednik je onaj koji na kraju ostane na nogama.
Međutim, Kamotski je rešio da se oproba u još jednom sportu – boksu, ali bez rukavica.
Protivnik je bio lakši od njega više od 50 kilograma, stoga ne treba da čudi što je spomenuti Kamotski stigao do prve pobede.
Borba kreće od 11.00:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









