Pršti u Madridu: Tores opet u 1. minutu, Nejmar dva u metu, Atletiko - Barsa 2:3

Izvor: Vesti-online.com, 28.Jan.2015, 22:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spektakl u Madridu! Trenutno, Atletiko - Barselona 2:3 u revanš meču četvrtfinala Kupa kralja. Povratnik u ekipu "jorgandžija" Fernando Tores kao da se pretplatio na golove u prvom minutu. Posle Reala, "El Ninjo" je zatresao i mrežu Katalonaca u uvodnim trenucima susreta, ali je Nejmar u devetom minutu izjednačio. Novo vođstvo Madriđanima doneo je Garsija iz penala u 29. minutu, ali su Katalonci izjednačili autogolom Mirande, da bi Nejmar drugim pogotkom na meču dobeo prvu prednost Barsi.