Protiv Švedske u Nišu

Izvor: Studio B, 06.Dec.2011, 19:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Protiv Švedske u Nišu

Teniski savez Srbije odlučio je da meč prvog kola Svetske grupe Dejvis kupa protiv Švedske, koji je na programu od 10. do 12. februara naredne godine, bude odigran u niškoj dvorani Čair.

Konačnu odluku o tome da li će organizacija tog meča biti dodeljena Nišu, znaće se kada predstavnici Međunarodne teniske federacije obiđu halu Čair.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B <<
Ta poseta je najavljena za sledeću nedelju, ali se još ne zna kada će tačno delegacija ITF otputovati u Niš, saopštio je Teniski savez Srbije.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.