Izvor: Beta, 14.Apr.2011, 19:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Protiv Radničkog sa više od maksimuma
BEOGRAD, 14. aprila 2011. (Beta) - Trener košarkaša Crvene zvezde
Saša Nikitović rekao je u četvrtak da će igrači tog tima morati
da pruže "više od maksimuma" kako bi ostvarili povoljan rezultat u
meču sa Radničkim iz Kragujevca u 8. kolu Superlige.
"Sa Radničkim smo igrali u prvom kolu i znamo da se radi o ekipi sa
kvalitetnim i iskusnim pojedincima. Moramo da pružimo više od
maksimuma ukoliko želimo da ostvarimo povoljan rezultat po nas",
rekao je Nikitović za sajt kluba.
Radnički je u meču prvog kola košarkaškog prvenstva Srbije u
Kragujevcu pobedio Zvezdu sa 90:82.
"Utakmice koje su iza nas su istorija. Najbitnija je prva sledeća i
tražićemo pobede u mečevima sa timovima koji su igrali Jadransku
ligu. Te pobede predstavljale bi 'brejk' za nas", dodao je Nikitović.
Crvena zvezda i Radnički sastaće se u petak u Pioniru u 18.00, a
ulaz na tribine je slobodan.
Pogledaj vesti o: Kragujevac












