Izvor: Blic, 13.Avg.2011, 16:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prosinečki odredio tim za Spartak, Kadu i Evandro van stroja
Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki odredio je 18 igrača koji će konkurisati za startnu postavu u prvom kolu Jelen Superlige na gostovanju Spartaku iz Subotice.
Meč na severu Vojvodine će propustiti Evandro i Kadu zbog lakših povreda, a ostatak ekipe će biti smešten u hotelu "Palvil".
U konkurenciji za startnih 11 u nedelju biće sledeći igrači: Boban Bajković, Miloš Vesić, Uroš Ćosić, Nikola Mikić, Milan Vilotić, Stevan Reljić, Duško >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Tošić, Savio, Srđan Mijailović, Darko Lazović, Miloš Dimitrijević, Milan Jeremić, Nenad Kovačević, Marko Vešović, Filip Janković, Bruno Mezenga, Kristijan Borha, Andrija Kaluđerović.
Povezane vesti: Prosinečki: Jedva čekamo meč, vreme je da Zvezda pobedi na startu Prosinečki: Ren je ozbiljan tim, ima "i glavu i rep", ali ima i mane Zvezda krenula na pripreme sa 37% snage više nego zimus Zvezda počela pripreme, Prosinečki obećao titulu Prosinečki: Zvezda mora da bude srpska Barselona
Pogledaj vesti o: Subotica






