Izvor: B92, 21.Sep.2015, 16:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Promašen penal Mesija ne čini čovekom"
Trener Barselone Luis Enrike hvalio je napadača Lea Mesija uprkos činjenici da je Argentinac promašio penal u trjumfu od 4:1 nad Levanteom.
Iako je promašio kazneni udarac, Lionel Mesi je na ’Nou Kampu’ postigao dva gola i ostvario asistenciju što je bilo dovoljno da oduševi Enrikea.
„To što je promašio jedanaesterac ne čini Mesija ništa više čovekom“, rekao je Enrike posle utakmice i dodao:
„Mesi je uprkos tome dva puta dao gol i jednom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << asistirao. Ne čini mi se da je sa ove planete“, naveo je trener katalonskog giganta.
Posle primljenog gola s pola terena od Rominog Lorenzija tokom nedelje, Mark-Andre Ter Stegen napravio je grešku i kod gola Levantea.
„Neki drugi golman počeo bi da sumnja u sebe, ali ne i Ter Stegen. I dalje ima mnogo samopouzdanja“, uveren je Enrike.

















