Izvor: Akter, 22.Avg.2015, 22:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prodato skoro 40.000 karata za meč Kličko-Fjuri
Meč za titulu teške kategorije u boksu između šampiona Vladimira Klička i Tajsona Fjurija u oktobru biće održan pred punim tribinama u Diseldorfu, pošto je do sada prodato skoro 40.000 karata
Menadžer izazivača Fjurija (24-0, 18 nokauta), Mik Henesi rekao je danas za britanske medije da očekuje da će se karte prodavati brže kako se meč primiče, kao i da će stadion 24. oktobra "garantovano" biti pun do kapaciteta od 55.000 mesta.
"Već smo blizu 40.000 >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << prodatih ulaznica i garantovano će biti prodato svih 55.000. Verujem da će se brzo rasprodati kada počne pres-turneja. Karte se sjajno prodaju i globalno gledano, ovaj meč bi mogao da donese više od 30 miliona funti", rekao je Henesi.
Kličko (64-3, 53 nokauta) važi za apsolutnog šampiona teške kategorije, pošto ima pojaseve u verzijama WBA, WBO, IBF i IBO, ali i pojas časopisa Ring, koji se dodeljuje pravim šampionima.
Fjuri je ozbiljno shvatio najveću borbu svoje karijere i ove nedelje je rekao da će pripreme preseliti u Irsku, ali je Henesi kazao da će ostati u Engleskoj.
"Tajson neće ići u Irsku za sad. Kamp teče jako dobro ovde i odlučio je da ostane. Trenira malo u Boltonu i malo u oblasti Lejk, tako da ni on ni (trener) Piter (Fjuri) ne vide razloga da menjaju stvari", rekao je Henesi.
Prodato skoro 40.000 karata za meč Kličko-Fjuri!
Izvor: Sportske.net, 23.Avg.2015, 00:53
Meč za titulu teške kategorije u boksu između šampiona Vladimira Klička i Tajsona Fjurija u oktobru biće održan pred punim tribinama u Diseldorfu, pošto je do sada prodato skoro 40.000 karata...Menadžer izazivača Fjurija (24-0, 18 nokauta), Mik Henesi rekao je danas za britanske medije da očekuje...











