Izvor: MozzartSport.com, 29.Okt.2021, 20:34
Probudio se Anortozis pred put u Estoniju
Pobeda u gostima nad Omonijom – 1:0
Da li je to bila pobeda za buđenje? Slabo je Anortozis igrao u dosadašnjem delu sezone i u domaćem prvenstvu i u grupi Lige Konferencije, ali možda je današnji trijumf nad Omonijom taj signal koji mu je nedostajao.
Tim iz Famaguste je danas kao gost savladao Omoniju sa 1:0 golom Kačarave u 37. minutu i sada sa mnogo više optimizma može da putuje za Estoniju na meč sa Florom u 4. kolu Lige Konferencije.
Utakmica >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << u Talinu je ujedno „biti il’ ne biti“ za Kiprane, jer samo u slučaju da pobede mogu da računaju da još imaju šanse da se bore za prolaz dalje.
U timu Omonije igrao je srpski napadač Marko Šćepović, a Srbin je bio i na drugoj strani, Miloš Deletić, ali njihovi udarci nisu završili u mreži.
Oba pobeda, posle dva uzastopna poraza, podigla je Anortozis u sredinu tabele, bar dok se ne kompletira kolo prvenstva Kipra.
Tagovi:
Nastavak na MozzartSport.com...







