Izvor: B92, 08.Apr.2009, 20:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Problemi Luola Denga sa oporavkom
Košarkaš Čikago Bulsa, Britanac Luol Deng ima problema sa oporavkom od loma leve noge i pitanje je da li će moći da nastupi na Evropskom prvenstvu u Poljskoj.
Deng je već propustio 18 utakmica Bulsa, a sada je rekao da rehabilitacija ne teče kako je planirano. "Pojačao sam malo tempo rada i odmah sam osetio veliki bol. Sada ne mogu ni da se istežem pet minuta, a kamoli da igram", izjavio je 23-godišnji bek.
Očekivalo se da bi Deng mogao da se vrati >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do početka plej-ofa NBA lige, ali sada nije sigurno ni da li će moći da učestvuje ni na pripremnom turniru Velike Britanije pred EP.
Britanci se nalaze u grupi C sa Srbijom, Slovenijom i Španijom, a sa srpskom selekcijom sastaje se u trećem kolu 9. spetembra







