Primera - Viljareal se uverio, 2:0 je zaista najopasniji rezultat! (video)

Izvor: Sportske.net, 03.Feb.2019, 15:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bizaran autogol Bonere i "lepotica" Rosalesa došli glave "Žutoj podmornici".

Viljareal je u okviru 22. kola španske Primere ispustio dva gola prednost na svom terenu pošto je remizirao sa Espanjolom 2:2.

Povela je "Žuta podmornica" u 37. minutu kada je Ibora uz malo sreće savladao Lopeza nakon centaršuta sa desne strane.

Navijači su bili u euforiji nakon što je Santi Kazorla povisio na 2:0 u 64. minutu sa penala, ali potom je usledio šok. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Deset minuta kasnije pogodio je još jedan fudbaler Viljareala, samo što je Bonera bio te nesreće da zatrese sopstvenu mrežu na vrlo bizaran način.

U 81. minutu Katalonci su u potpunosti anulirali prednost domaće ekipe nakon što je Roberto Rosales na sjajan način zavrnuo loptu i poslao u gornji levi ugao gola Asenha. Пласман обезедио Sofascore резултати уживо