Primera: Šok na Anoeti, Sosijedad ostao bez pobede za četiri minuta

Izvor: Sportal.rs, 20.Okt.2014, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera: Šok na "Anoeti", Sosijedad ostao bez pobede za četiri minuta

U poslednjoj utakmici osmog kola španske Primere, Hetafe je u finišu uspeo da dođe do sva tri boda protiv Sosijedada pobedom od 2:1. Ekipa iz San Sebastijana sada ima samo bod više od  poslednjeplasirane Kordobe, dok je Hetafe na 10. mestu.

Sosijedadu je ovo bila šesta utakmica bez pobede, a četvrti poraz. Golova nije bilo do 82. minuta kada Sosijedad golom Ervijasa stiže do prednosti od 1:0. Međutim, svi na “Anoeti” doživeli su pravi šok prvo na isteku 90. minuta, a potom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << i tokom nadoknade vremena. Radovali su se pobedi, koju su ispustili za samo četiri minuta.

Preokret Hetafeu doneo je Abdul Karim Joda. On je u 90. minutu sa oko 20 metara doneo gostima izjednačenje, a onda je u poslednjim momentima nadoknade vremena preokrenuo rezultat i doneo Getafeu drugu pobedu u tri poslednja meča.