Primera - Podela bodova na San Mamesu

Izvor: Sportske.net, 09.Mar.2019, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera - Podela bodova na "San Mamesu"

Atletik Bilbao je na otvaranju 27. kola dočekao Espanjol.

Utakmica između Bilbaa i Espanjola okončana je bez pobednika, rezultatom 1:1 (0:1).

Igrao se deveti minut kada su gosti iz Katalonije poveli, kineski napadač Vu Lej je glavom spustio loptu do Fakunda Ferejre, koji matira Ererina za 1:0.

Injaki Vilijams je u 22. minutu bio blizu izjednačenja, ali je njegov udarac glavom otišao preko gola rivala.

U finišu prilika i za Susaetu da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << poravna, ali je Dijego Lopez sjajno intervenisao.

Mogao je nakon 15ak minuta igre u nastavku Vu Lej da duplira prednost Espanjola, ali je za malo bio neprecizan.

Bilbao do izjednačenja dolazi u 80. minutu, Ibai je sjajno spoljnom centrirao sa desne strane, Raul Garsija lepo glavom šalje loptu u dalji ugao i u mrežu gostiju za 1:1.

Do kraja nije bilo ozbiljnijih prilika, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Espanjol 10. sa 34 boda, koliko ima i Bilbao na 11. mestu.