Primera - Pobeda Alavesa na startu sezone

Izvor: Sportske.net, 18.Avg.2019, 19:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa iz Vitorije slavila kod kuće.

Fudbaleri Deportivo Alavesa savladali su Levante na svom stadionu u okviru prvog kola španske Primere, rezultat je bio 1:0 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, gosti iz Valensije su bili nešto bolji rival, ali je golman Pačeko imao tri intervenicije.

U nastavku, nakon desetak minuta igre, korner izvodi Aleiš Vidal, najbolji u skoku je bio Hoselu, koji pogađa mrežu Levantea za 1:0.

Mogao je Vezo da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << poravna rezultat u 79. minutu, ali je udrac Portugalca glavom, nakon kornera, uspeo da zaustavi golman Alavesa Pačeko.

Do kraja nije bilo promene rezultat, pobeda Alavesa na startu šampionata.