Izvor: Sportske.net, 25.Avg.2019, 20:59

Primera - "Jorgandžije" slavile u predgrađu Madrida, Šaponjić ostao bez minuta! (video)

Primera - Jorgandžije slavile u predgrađu Madrida, Šaponjić ostao bez minuta! (video)

Formula koja donosi rezultat se ne menja u Atletiku.
Fudbaleri Atletika iz Madrida ostvarili su pobedu i u drugom kolu španske Primere pošto su savladali Leganje rezultatom 1:0.
Nije to bila dopadljiva igra od strane obe ekipe u prvih 45 minuta, pa je odluka o pobedniku morala da padne u drugom delu meča.
Raspoloženi Žoao Feliks propustio je dobru priliku početkom drugog poluvremena, ali se na kraju iskupio asistencijom Viktoru Vitolu koji je u 71. minutu igre savladao Sorijana.
Mogla je ekipa Dijega Simeonea do još jednog pogotka, neprecizan je bio Morata, pa promene rezultata do kraja meča nije bilo.
Čitav meč sa klupe odgledao je srpski internacionalac i član...