Izvor: Sportske.net, 24.Avg.2019, 23:13

Primera - Fantastičan potez za pobedu Selte, podela bodova Hetafea i Bilbaa (video)

Zanimljivo u utakmicama u Španiji.
Hetafe je na svom terenu dočekao Atletik Bilbao, videli smo dva gola na ovom meču, a oba su postignuta u prvih 12 minuta.
Prvo je Garsija doveo Atletik u prednost u 6. minutu, Kapa je centrirao sa desne strane, na drugoj stativi bio je Garsija koji je smestio loptu u mrežu.
Samo šest minuta kasnije, izjednačenje. Kukurela je ubacio loptu sa leve strane, Mata je bio tamo i pogodio je za 1:1.
U drugom meču ekipa Selte je savladala Valensiju sa 1:0. Denis Suarez je odigrao fantastičan meč, a u 15. minutu smo nakon njegove asistencije videli neverovatan potez Fernandeza.
Petom je smestio loptu u mrežu, ispostaviće se, za pobedu Selte....