Primera - Atletiko dobio na Čolov način, pogodio i novajlija! (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Sep.2018, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera - Atletiko dobio na "Čolov način", pogodio i novajlija! (video)

Interesantna utakmica u Madridu.

Peto kolo španske Primere doneo nam je mali gradski derbi u kojem je Atletiko Madrid u gostima savladao Hetafe sa 2:0.

Favorizovani gost svesno je ostavio malu inicijativu Hetafeu i prvi došao do pogotka nakon autogola Sorije u 14. minutu.

Domaći su imali više udarca ka golu rivala, stvorili i nekoliko opasnih šansi, ali zna se - kada Čolo Simeone pritegne odbranu, tu je kraj.

I ne samo da nisu primili gol, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << već su i uverili trijumf pogotkom Tomasa Lemara u 60. minutu meča.

Gostima je posao bio dodatno olakšan pošto je Antunes dobio crveni karton sedam minuta kasnije.