Preokret Valensije u Barseloni

Izvor: B92, 02.Nov.2019, 17:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Valensije pobedili su posle preokreta Espanjol sa 2:1, u prvoj utakmici 12. kola španske LaLige.

Katalonci su pred svojim navijačima poveli sredinom prvog poluvremena, odnosno u 31. minutu kada je Mark Roka realizovao jedanaesterac.

Valensija je od tog trenutka zaigrala znatno bolje, ali je tek u 69. minutu takodje iz penala izjednačenje doneo Danijel Pareho.

Preokret "slepim miševima" doneo je u 81. minutu Maksimilijano Gomes na asistenciju Rodriga. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Valensija je osma sa 17 bodova, dok je Espanjol 19. sa osam.